НОВИНИ

Щодо проекту Постанови “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари/послуги”

Експерти з питань податкової та економічної політики Економічної експертної платформи проаналізували Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)”.

Read more
Експерти Економічної експертної платформи підтримують проект 1231 "Про верифікацію"

Експерти з питань податкової політики та фінансового сектору Економічної експертної платформи проаналізували проект 1231 та зазначають наступне:

Read more
Експерти з питань податкової політики проаналізували проект №1232 щодо Податкової амністії

 

Експерти з питань податкової політики Економічної експертної платформи проаналізували проект №1232 та зазначають наступне: 

Read more
Позиція експертів щодо проектів 1209 та 1210 про вдосконалення адміністрування податків

Експерти з питань податкової політики Економічної експертної платформи проаналізували проекти 1209 та 1210 та зазначають наступне:

 

Метою проектів є вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві, проте частина норм проектів не відповідають зазначеній меті та потребують доопрацювання. Зокрема:

Детальніше
Економічні пріоритети бізнесу та влади

26 вересня відбувся круглий стіл щодо економічних пріоритетів на 2020 рік за участі Голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, представників Української Ради Бізнесу та фахівців Економічної експертної платформи.  

Read more
Пропозиції експертів щодо реформування митниці

Пропозиції експертів щодо реформування митниці:

 

На думку експертів боротьба з порушеннями митних правил та контрабандою повинна охоплювати не лише силові заходи, вона має бути комплексною і включати цілу низку заходів, покликаних системно змінити роботу митних органів, аби унеможливити ці явища.

Детальніше
Ініціативи нового парламенту: податкова реформа та діалог з експертами та бізнесом

Ініціативи нового парламенту: податкова реформа та діалог з експертами та бізнесом

23 вересня у Києві пройшов форум «Порядок денний нового парламенту: діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади», організований Національною бізнес-коаліцією. У заході взяли участь лідери політичних сил, що пройшли до парламенту за результатами останніх виборів, представники бізнесу, громадянського суспільства, експерти та журналісти.

Read more
Позиція експертів щодо законопроекту по детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг №1053

Експерти Економічної експертної платформи проаналізували Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг №1053 та підтримують більшість норм, викладених у проекті 

Детальніше
Позиція експертів щодо законопроекту №1208 Бюро фінансових розслідувань

Експерти з питань податкової політики Економічної експертної платформи проаналізували проект №1208 та зазначають наступне: 

Read more
Експерти напрацювали концепції Митного та Податкового кодексів

Група незалежних експертів, що представляють провідні аналітичні центри України, які входять до Економічної експертної платформи опрацювали пропозиції щодо концепцій ТОП-10 пріоритетів Національної бізнес коаліції. Цього разу провідні фахівці обговорили Митний та Податковий кодекси та реформу контролюючих органів.

Детальніше

Сторінка 1 із 3