НОВИНИ

Бюро економічної безпеки має отримати всі економічні статті КПК та керівництво з "нових" кадрів

 

Фахівці Економічної експертної платформи проаналізували ситуацію, яка склалась на цей час із формуванням Бюро економічної безпеки, і зазначають, що для створення єдиного незалежного органу по розслідуванню економічних злочинів на цей час виникло кілька значних загроз, зокрема:

Read more
Щодо пропозицій НКРЕКП по регулюванню ринку газу

Непродумані кроки регулювання ринку газу не направлені на захист інтересів споживача

Read more
Звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності реформування ТКЕ

Реформа ринку теплопостачання, шлях до якої тривав 6 років, розпочинається Урядом з 20 травня з відміни ПСО для виробників теплової енергії.

Read more
Оцінка експертів проєкту закону щодо Інспекції праці
 

Фахівці Економічної експертної платформи проаналізували проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю», який розміщено для обговорення на сайті Міністерства економіки 13 січня 2021 року) та зазначають наступне:

Read more
Звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності реформування ТКЕ

Реформа ринку теплопостачання,  шлях до якої тривав шість років, розпочинається з 1 травня з відміни ПСО для виробників теплової енергії. Найбільше зацікавлені у наведені ладу у цій сфері українці, адже на тепло та гарячу воду припадає левова частка комунальних платежів. Діюча система державної підтримки галузі не спроможна вирішити нагальні потреби. Як наслідок, ситуація лише погіршується: теплові мережі зношуються, втрати газу збільшуються, борги накопичуються, а фінансовий тягар перекладають на міські бюджети. 

Read more
Дорожня карта реформ 2021 - податкова та бюджетна реформи

ДОРОЖНЯ КАРТА РЕФОРМ

(2021 рік)

 

ПОДАТКОВА ТА БЮДЖЕТНА РЕФОРМА

Read more
Експертна оцінка проєктів щодо податкової амністії

У Верховній Раді зареєстровано та прийнято за основу чотири президентські законопроекти щодо податкової амністії (№ 5153, № 5154, № 5155, № 5156). Проектами передбачається у період з 1 липня 2021 року до 1 липня 2022 року провести одноразове добровільне декларування активів фізичних осіб.

Read more
Спільна позиція аналітичних центрів щодо ситуації на ринку газу

Ринок газу вимагає невідкладного вирішення проблем — втім виключно ринковими механізмами

Read more
Лист від аналітичних центрів до КМДА щодо поточних карантинних заходів

З 5 квітня рішенням Київської влади запроваджено посилення карантинних заходів, зокрема закриті усі школи та дитячі садочки, а також громадський наземний транспорт та метро працюють тільки за спеціальними перепустками пасажирів: перевозять лише працівників підприємств критичної інфраструктури. 

Read more
Аналіз витрат-вигід від різних моделей фіскалізації

Аналітичними центрами було проведено низку розрахунків щодо зловживань за допомогою спрощеної системи, на основі економічного моделювання.

Read more

Сторінка 1 із 5