Форум «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: курс на Відновлення України» 9 жовтня

Економічна експертна платформа, яка об'єднує провідні аналітичні центри, у партнерстві з Національною бізнес-коаліцією та Українською Радою Бізнесу – запрошують взяти участь у Форумі «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: курс на Відновлення України», який відбудеться 9 жовтня в гібридному форматі (офлайн та онлайн).  

Вже пʼятий рік поспіль Форум стає головним майданчиком для координації дій та визначення пріоритетів у реалізації інституційних та економічних реформ. Ці напрями визначені коаліціями бізнес асоціацій, які представляють десятки тисяч підприємств різних галузей економіки, а також провідними аналітичними центрами. 

Питання, які планується обговорити на Форумі: 

 

  • Робота підприємців в умовах воєнного стану. Відшкодування збитків та страхування воєнних ризиків. Релокація і повернення бізнесу.
  • Лібералізація податкової політики. Впровадження інституційних реформ.
  • Стратегічний план Відновлення України. Реалізація пріоритетних економічних реформ влади, українського бізнесу та громадянського суспільства.
  • Прозора приватизація державного майна. Сприяння українським виробникам. 
  • Виклики щодо людського капіталу, міграційна політика.

До участі в форумі запрошені керівники парламентських комітетів і фракцій, міністерств і відомств, представники бізнесу та аналітичних центрів. Під час панельних дискусій за участі топ-спікерів передбачається погодити спільне бачення ключових необхідних реформ та резолюцію форуму. 

 

У заході візьмуть участь представники Верховної Ради України: голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк;, голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики  Данило Гетманцев, заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Ігор Марчук голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова та інші представники влади.

Спікери від провідних бізнес-об’єднань: Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе; перший віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран; президент Всеукраїнської професійної асоціації підприємців Борис Емельдеш, президент Асоціації приватних роботодавців Олександр Чумак, заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Дмитро Кохан; засновник Intecracy group, голова ради Асоціації Software Ukraine Юрій Сивицький; представник Асоціації Укроліяпром, співвласник ГрадОлія Іван Таршин, керівник Асоціації “4Бізнес” Богдан Мосунов та інші.

 

Модератори:

Дмитро Тузов, медіаексперт, ведучий програми «Новий вечір» на Радіо НВ;

Олег Гетман, координатор експертних груп Економічної експертної платформи.

 

Аналітичний партнер: Економічна експертна платформа.

Форум організований за сприяння Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) – незалежного фасилітатора Національної бізнес-коаліції.

 

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації. 

Реєстрація учасників триває до 6 жовтня за посиланням: 

https://forms.gle/jXriLtFHETZHBS7u7

 

Кількість учасників офлайн-події обмежена. Інформацію про час і місце проведення форуму зареєстровані учасники отримають на електронну пошту. Учасники, які бажають взяти участь онлайн, отримають посилання на вхід до Zoom-конференції не пізніше, ніж за день до події. 

 

Контакти

Для учасників і спікерів: 

info@urb.org.ua

 

Акредитація журналістів:

smm.urb.ua@gmail.com